strona główna | informacje o firmie | jak eksploatować turbosprężarkę | objawy i przyczyny awarii turbosprężarki
warunki współpracy | kontakt
zanowni Państwo, pragniemy przedstawić Wam ofertę naszej firmy. Firma nasza powstała na bazie wieloletnich doświadczeń i starań, z którymi pragniemy się teraz z Państwem podzielić. Jesteśmy dużą polską firmą, prosperującą już od dwunastu lat. W ciągu tego długiego czasu nabyliśmy praktyczną wiedzę, która umożliwia nam szybkie, sprawne i profesjonalne usługi dla naszego klienta.
irma AUTOSERVICE "JARO&SŁAW" zajmuje się naprawą, sprzedażą, montażem i demontażem turbosprężarek. Posiadamy szeroki asortyment turbin do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także do autobusów, ciągników, łodzi motorowych itp. (dotyczy tylko firm pochodzenia zachodniego).
warantujemy Państwu pełną satysfakcję z zakupionego u nas towaru. Ceny naszych turbin i usług są bardzo przystępne i atrakcyjne, a wiąże się to z tym, że nasz asortyment sprowadzany jest z całej Europy i bezpośrednio od producenta. Towar nasz pochodzi z wysoko renomowanych, prestiżowych firm światowych, dzięki którym stosujemy tylko oryginalne części. Posiadamy własny nowoczesny park maszynowy. Mamy najbogatszy wybór części turbin samochodowych do każdego typu pojazdu. W momencie stałej współpracy jesteśmy otwarci do negocjacji cenowej.
ajemy wszystkim naszym klientom gwarancję na jakość świadczonych usług, miłą i dobrą obsługę oraz zgraną, profesjonalną załogę. Chcąc zaspokoić komfort klienta i zdobyć Państwa pewność i zaufanie otrzymują Państwo naszą gwarancję zakupionego towaru.
esteśmy firmą kompetentną, zawsze wywiązujemy się z powierzonych nam zleceń w terminie. Odpowiedzialność, rzetelność, sprawność, dynamiczność i zaufanie to cele jakie stawiamy sobie wobec klienta. Czas i termin realizacji zamówień ustalany jest przez Państwa. Jesteśmy zawsze na czasie, sprawni i operatywni. Idziemy z czasem i postępem. Nasz asortyment jest najwyższej jakości, nowoczesny i bezpieczny, dostępny dla każdego.
spółpraca z nami to prawdziwa przyjemność. Zaoszczędzicie Państwo swój cenny czas i kapitał. Kooperatywność naszej firmy na pewno zaowocuje w przyszłości. Idziemy z duchem postępu i jesteśmy świadomi tego, że potrzeby klienta stale rosną - nowoczesne turbosprężarki nie są w stanie zaskoczyć. Dlatego też pragniemy Państwa poinformować o rzetelnym i doskonałym funkcjonowaniu tej dynamicznie rozwijającej się działalności.
eżeli są Państwo zainteresowani ofertą naszych turbosprężarek prosimy o kontakt, dzięki któremu uzyskają Państwo niezbędne informacje, bądź wiedzę umożliwiającą z nami współpracę. Zachęcamy również kierować do nas listy lub oferty pod nasz adres.

strona główna | informacje o firmie | jak eksploatować turbosprężarkę | objawy i przyczyny awarii turbosprężarki
warunki współpracy | kontakt


AUTOSERVICE Jaro & Sław
54-010 Wrocław LEŚNICA, ul. Lutyńska 2
tel. (071) 349 28 48, tel. kom. 0502 690 890, tel. kom. 533 308 295
NIP 898-001-78-40
informacja telefoniczna 0502 690 890